וידאו

בעמוד זה מופיעים סרטוני וידאו הקשורים בעבר הטייסת ואנשיה.

שילחו אלינו סרטונים וקישורים לסרטונים ל- [email protected] ואנו נפרסמם בדף זה עם התיאור שתצרפו.

עוד וידאו היסטורי מהארכיון של פיני אלמקייס:
קטע שלישי מקלטת של אירוע "בת מצווה לטייסת 253" שהופק ע"י הטייסת ובוים ע"י רמי הדר והוקלט בבסיס רמון בשנת 1988.
בקטע זה,
יפתח ספקטור – מ. רמת דוד 1981, גדעון לבני – מ.ט. הראשון, יהודה קורן – מ. רמון הראשון, אבי ברבר – מ. ט. השני, אילן רמון ז"ל – סמ"ט ב' הראשון, עידו נחושתן – סמ"ט א', רני פלק – מ.ט. הרביעי, ברקו (רפי ברקוביץ') – מ.ט. השישי, ורמי (קופי) תדהר – מ.ט. בזמן הבת מצווה לטייסת משוחחים על הקמת הטייסת.

בחסות ארכיונו המופלא של פיני אלמקייס, אני מעלה קטע שני מקלטת של אירוע "בת מצווה לטייסת 253" שהופק ע"י הטייסת ובוים ע"י רמי הדר והוקלט בבסיס רמון בשנת 1988.
בקטע זה, דברי הברכה של גדעון לבני (ג'אבל בשבילכם) שהיה מפקד הטייסת הראשון בזמן הקמת הטייסת כנץ.

בחסות ארכיונו המופלא של פיני אלמקייס, אני מעלה קטע ראשון מקלטת של אירוע "בת מצווה לטייסת 253" שהופק ע"י הטייסת ובוים ע"י רמי הדר והוקלט בבסיס רמון בשנת 1988. בקטע זה, דברי הפתיחה לאירוע, של רמי (קופי) תדהר, מפקד הטייסת באותה עת.

בנגן הוידאו שלפניכם, תמצאו כל הסרטונים של הטייסת שהעליתי עד כה.  בלחיצה על לחצן הפלייליסט למעלה משמאל, בחרו סרטון, לחצו על כפתור ה-play והוא יתחיל להציג בנגן באופן אוטומטי. אל תשכחו לשחרר את לחצן הפלייליסט על מנת לצפות בסרטון. ברגע שיסתיים הסרטון הוא יעבור אוטומטית לסרטון הבא.
סירטוני הוידאו זמינים גם ב- iDevices של Apple.

 

בנוסף, לפניכם הפלייליסט המלא של ערב ותיקי הטייסת שנערך במסעדת "קולומבוס" בהרצליה פיתוח בתאריך 8/5/2014. יש לכם סרטונים נוספים? שלחו אלינו את הסרטונים, או את הקישור שלהם ליוטיוב שלכם ונצרף אותם לפלייליסט.

תגובות בפייסבוק:

תגובות בפייסבוק

2 Comments

השאירו תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: